Montaż klimatyzacji

Dobieramy urządzenia do konkretnych potrzeb.

Oferujemy montaż do wszystkich pomieszczeń biurowych oraz mieszkalnych. Obsługujemy klienta inwestycyjnego jak i indywidualnego. Wszyscy pracownicy w naszej firmie posiadają niezbędne certyfikaty uprawniające do montażu urządzeń.
Opcje montażu w kanałach PCW lub wkuwaniem instalacji.

Działamy na terenie całej Polski.

Montaż klimatyzacji Warszawa

Szukasz solidnej i rzetelnej firmy z Warszawy, która szybko i sprawnie wykona montaż klimatyzacji? Skorzystaj z naszej oferty! Jako zgrany zespół doświadczonych specjalistów, wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów zarówno w domach prywatnych i mieszkaniach, jak i w lokalach, biurach, szkołach, restauracjach i wszelkiego rodzaju instytucjach. W naszej pracy, dbamy o terminowość oraz szybką realizację każdej usługi. Zadbamy, aby klimatyzacja działała długo i sprawnie.

 

Kompleksowa usługa montażu klimatyzacji

 

fachowe doradztwo
sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych
profesjonalny montaż
 
serwis klimatyzacji

 

Pomożemy CI wybrać najlepszy klimatyzator, w ofercie również sprzedaż wybranego urządzenia oraz jego montaż. Zawsze po zakończeniu montażowych wykonujemy uruchomienie testowe i zapewniamy klientom instruktaż obsługi. Bogaty asortyment i różnorodność klimatyzatorów pozwala nam dopasować każdą ofertę do indywidualnych wymagań klienta. Nasz asortyment obejmuje zarówno klimatyzatory ścienne typu split i multisplit, jak również przenośne, kanałowe, konsolowe i podstropowe o różnej mocy. Proponujemy urządzenia znanych marek tj. Daikin, Midea, Fujitsu, Mitsubishi, Samsung, Gree, Haier, Rotenso, LG, Toshiba oraz Panasonic. Mogą kupić Państwo u nas klimatyzator z montażem (ze stawką 8% VAT) lub bez.

 

Na czym polega montaż klimatyzatora

Z uwagi na różnorodność urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich docelowe miejsce, każdy montaż klimatyzacji, w domu, mieszkaniu czy też w biurze, nieco się od siebie różni. Niemniej jednak każda instalacja polega na tym, aby jednostka zewnętrzna (agregat) została podłączona do jednostki wewnętrznej (nadmuchu) za pomocą 3 elementów: linii freonowej, linii skroplin oraz kabla sterującego. Należy również pamiętać o odpowiednim zasileniu elektrycznym całego układu.

 

Montaż klimatyzacji w systemie split i multi split

Nasza firma oferuje montaż klimatyzatorów w różnych systemach. Klimatyzator ścienny instalowany w systemie split charakteryzuje się tym, iż do jednej jednostki zewnętrznej podłącza się jedną jednostkę wewnętrzną. W systemie multi z kolei możemy podłączyć maksymalnie do 5 jednostek wewnętrznych. System ten pozwala rozmieścić system chłodzenia w kilku pomieszczeniach przy jednoczesnym zastosowaniu tylko jednej jednostki zewnętrznej. Jest to niezwykle oszczędne rozwiązanie, które cieszy się bardzo dużą popularnością na rynku.

Jako zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie, zawsze oferujemy swoim klientom najbardziej optymalne rozwiązanie. Dobieramy optymalne rozwiązania, doradzamy jaka optymalizacja sprawdzi się najlepiej w ich obiekcie. Decydując się na nasze usługi, otrzymasz darmową konsultację, podczas której będziemy mogli zaprezentować ofertę dobraną do indywidualnych potrzeb naszych klientów oraz udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania. Każdą naszą usługę wykonujemy profesjonalnie i terminowo. Poza prawidłowym i zgodnym z normami montażem, zapewniamy również okresowy przegląd i ewentualny serwis klimatyzacji. Zapewniając serwis po montażu klimatyzacji, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa instalacja służyła sprawnie przez długie lata i  zapewniała wysokiej jakości powietrze.

 

Umów się z naszym
doradcą na rozmowę.

Koszt montażu klimatyzacji

Ceny montażu urządzeń do klimatyzacji różnią się, gdy zależne są od wielu czynników:

  • miejsce, w którym ma znajdować się jednostka zewnętrzna - najczęściej jest to zewnętrzna ściana, balkon lub nawet dach, choć czasem może zaistnieć potrzeba montażu w garażu lub piwnicy, co łączy się z dodatkowym zainstalowaniem systemu odprowadzającego ciepłe powietrze na zewnątrz.
  • rodzaj oraz długość linii chłodniczej - nie zawsze istnieje możliwość ukrycia elementów linii chłodniczej klimatyzatora. Aby zachować estetyczny wygląd instalacji, czasem zachodzi potrzeba zastosowania plastikowych kanałów, w których umieszcza się całe orurowanie. W przypadku instalacji urządzenia na dachu, orurowanie prowadzi się szachtem wentylacyjnym. Istotnym elementem wpływającym na cenę montażu będzie również ilość zużytego materiału do podpięcia klimatyzatora.
  • potrzeba użycia dźwigu lub rusztowania, gdy np. jednostka zewnętrzna montowana jest na dachu, lub wysoko na elewacji.
  • potrzeba zastosowania elementów dodatkowych takich jak: zabezpieczenia przeciwpożarowe, pompki skroplin czy rozprowadzenie materiałów wentylacyjnych w przypadku montażu klimatyzacji kanałowej.

Montaż klimatyzacji - Warszawa i województwo mazowieckie

Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie Warszawy i miast województwa mazowieckiego, przez cały rok. Nasze usługi świadczymy we wszystkich dzielnicach stolicy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola i Żoliborz) oraz w miastach województwa mazowieckiego (Ciechanów, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Warszawa, Płock, Pruszków, Radom, Siedlce, i innych).

Skontaktuj się z naszym doradcą w Warszawie, wybierz najlepszą usługę dla siebie i umów się na dogodny termin!
Pozwól nam poprawić komfort i jakość powietrza w swoim domu lub w miejscu, w którym pracujesz.

Umów się z naszym
doradcą na rozmowę.