Serwis klimatyzacji

Serwis Twojego urządzenia.

Zapewniamy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny polegający na PRZEGLĄDACH URZĄDZEŃ, NAPRAWACH oraz ich KONSERWACJI. Regularny serwis jest niezwykle istotny do sprawnego działania klimatyzacji oraz zapewnienia w pełni prawidłowego funkcjonowanie urządzenia na długi czas.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Chłodzenie nie działa prawidłowo? Pogorszyła się jakość powietrza? A może Twój klimatyzator nie reaguje poprawnie na polecenia? Najwyższy czas na skorzystanie z serwisu klimatyzacji. Nasi doświadczeni serwisanci zadbają, aby Twoja klimatyzacja działała sprawnie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się przyjemnym chłodnym powietrzem w gorące dni. Dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie, a serwis dawał długotrwałe rezultaty. Pamiętaj! Kompleksowe, regularne przeglądy klimatyzacji to gwarancja bezawaryjnej i długiej pracy, a w rezultacie wysokiej jakości powietrza.

W ramach oferty w naszym serwisie klimatyzacji zapewniamy:

 

 
Czyszczenie
 
Serwis
 
Naprawa

 

Montaż i naprawa klimatyzacji

Proponujemy serwis i naprawę urządzeń typu split, multi-split, klimatyzatorów kanałowych i kasetonowych oraz typu konsole. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu napraw, konserwacji klimatyzacji, serwisu oraz montażu klimatyzacji. Oferujemy usługi serwisowe klimatyzacji w mieszkaniu, domu, biurze, w sklepach, restauracjach, budynkach instytucjonalnych i innych obiektach. Stosujemy tylko atestowane środki dezynfekujące (bakterio i grzybobójcze), posiadające między innymi atest PZH. Zapewniamy bezpłatną wycenę serwisu klimatyzacji oraz naprawy usterek.

Umów się z naszym doradcą na rozmowę.

Umów się z naszym
doradcą na rozmowę.

Zakres usług

Na poprawne działanie klimatyzatora i układów chłodzących przekłada się nie tylko zaawansowana technologia, wysoka jakość komponentów oraz właściwa eksploatacja, ale i regularna konserwacja. Systematyczne serwisowanie jest w stanie zapobiegać poważniejszym awariom klimatyzacji. Pamiętaj! Nawet najlepsze urządzenie nie będzie sprawnie działać jeśli nie będzie regularnie serwisowane.

Nasza firma oferuje usługi serwisowania oraz napraw, których zakres usług obejmuje:

 • okresowy przegląd klimatyzacji,
 • diagnoza usterek,
 • uzupełnianie czynnika chłodzącego,
 • czyszczenie filtrów wewnętrznych i zewnętrznych,
 • naprawa / wymiana zepsutych podzespołów,
 • sprawdzanie szczelności układu chłodniczego,
 • sprawdzanie ciśnienia,
 • naprawa układu chłodzącego,
 • fachowe doradztwo techniczne,
 • sprawdzenie odprowadzania skroplin,
 • dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji,
 • kontrola połączeń elektrycznych,
 • naprawa agregatów wody lodowej,
 • napraw układów freonowych,
 • naprawa szaf klimatyzacyjnych,
 • naprawa systemów VRV,
 • wymiana części,
 • inne.

Dla stałych klientów w Warszawie i okolicach jesteśmy w stanie zapewnić pomoc także w przypadku nagłych awarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji, a nasi technicy i monterzy to wykwalifikowani, profesjonaliści. By wciąż doskonalić nasz serwis klimatyzacji, stawiamy na rozwój i ciągle rozszerzamy ofertę o nowe rozwiązania.

Jak często wykonywać serwis klimatyzacji?

Najlepiej jeśli serwis klimatyzatorów wykonujemy dwa razy w roku: przed rozpoczęciem i po zakończeniu sezonu. W ten sposób zapewnimy sobie wysokiej jakości powietrze pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz zapobiegniemy rozprzestrzenianiu drobnoustrojów po uruchomieniu długo nieużywanej klimatyzacji. Systematyczny serwis urządzenia skutecznie zapobiega szeregom awarii. Dlatego, by uniknąć częstych napraw klimatyzacji, ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisowaniu urządzenia.

Na czym polega serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji, polega na sprawdzeniu kondycji urządzenia: sprężarki, wydolność chłodzenia oraz ilości czynnika chłodzącego, wykrywaniu wszelkich nieszczelności, a także, jeśli zajdzie taka potrzeba, na wymianie kompresora. Podczas serwisu dokonuje się kontroli osuszacza, odpływu wody z parownika i ewentualnej wymianie. Serwis klimatyzacji polega również na czyszczeniu, odgrzybianiu i dezynfekcji filtrów i parownika urządzenia (jednostki wewnętrznej).

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji?

Po pierwsze, w trosce o zdrowie osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. Poprawnie działająca klimatyzacja zapewnia odpowiednią temperaturę oraz wilgotność powietrza, co przekłada się na komfort pracy, czy też życia, gdyż coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w domu czy mieszkaniu. Serwisując ją regularnie zapobiegamy rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i alergenów, szkodliwych w szczególności dla układu oddechowego.

Po drugie, w trosce o długą i bezawaryjną pracę klimatyzatora. Aby zapewnić długą żywotność, należy wykonywać systematyczny przegląd i serwis klimatyzatorów. Dodatkowo stanowi on jedno z zaleceń producentów, nieprzestrzeganie ich może skutkować utratą gwarancji na zakupione urządzenie.

Serwis klimatyzacji - Warszawa i okolice

Swoje usługi serwisu klimatyzacji oferujemy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy (Mokotów, Wilanów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Bemowo, Bielany, Białołęka, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Włochy, Wola i Żoliborz) oraz miast w województwie mazowieckim (Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Warszawa, Otwock, Ciechanów, Mińsk Mazowiecki i innych). Cenimy sobie indywidualne podejście do klienta oraz dążymy do tego, aby spełnić jego oczekiwania.

Jesteś zainteresowany serwisem klimatyzacji w Warszawie i okolicach?

Umów się z naszym
doradcą na rozmowę.